30 Yılı Aşkın Süreyle ve Olağanüstü Destekle Yatırımınızı Koruyoruz

Birçok üretici 10 yıl sonra cihazlarına destek vermeyi bıraksa da, Rudolph Research Analytical hala 70’lerde ürettiği cihazların dahi servisini vermektedir.

İster 1 cihazınız olsun, ister 20 cihazınız…
İster 70’ler, 80’ler, 90’larda üretilen bir cihaz, ister yeni nesil bir ürün olsun…

Rudolph Research Analytical, sizin için her zaman ihtiyacınıza ve bütçenize uyan bir servis sözleşmesine, önleyici bakım planına veya tek seferlik servis ve kalibrasyon hizmetine sahiptir.

 

 

Yedek Parça ve Teknik Servis Hizmetleri

Yedek parça veya teknik servis ihtiyacınız için Servis Departmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Rudolph Research Analytical, 50 yılı aşkın bir süredir hassas, otomatik laboratuvar cihazları küresel üretici ve tedarikçisidir.

Kalite, Yenilik ve Dürüstlük, Küresel Erişimle Rudolph Research Analytical, çok çeşitli endüstriler için otomatik, dijital, masaüstü Refraktometre, Polarimetre, Sakarimetre ve Yoğunluk Ölçer üretmektedir.

 

Dünya çapında zorlu uygulamalarda kurulu  5.000’den fazla laboratuvar cihazı ve binlerce 70’ler, 80’ler ve 90’larda üretilmiş olan cihazları ile Rudolph, ürün kalitesi, güvenilirliği ve NVLAP sertifikasyonu ile önde gelen bir satıcı olarak kendini kanıtlamıştır.

 

Rudolph ayrıca, pazar lideri refraktometre serisine yeni ve önemli işlevler getiren yenilikçi tasarım ve özellikleri sürekli olarak sürdürmektedir. Hizmet kalitemiz ve yanıt verme hızımız, müşterilerimize 50 yılı aşkın süredir sürdürdüğümüz dürüstlük, kalite ve yenilikle hizmet vermeye olan derin bağlılığımızdan gelmektedir.Lütfen müşteri referanslarımızdan birini okuyunuz.

 

 

Tüm Rudolph Cihazları 20 Yıl Özel Servis Taahhüdüne Sahiptir

Başka hiçbir cihaz üreticisi daha kapsamlı bir hizmet taahhüdü sunmaz! Rudolph olarak müşterilerimizin cihazlarının sorunsuz bir şekilde çalışır durumda olması gerektiğinin farkındayız. Rudolph, ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda kapsamlı bir servis programı yelpazesi sunar. Diğer bir husus, cihaz sahip olma bedelidir. Bir cihaz ne kadar uzun süre hizmette kalırsa, sahip olma bedeli o kadar avantajlı olur. Rudolph, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için dünyanın her yerinde duyarlı hizmet sunar ve cihazınız için en az 20 yıl servis sağlama taahhüdü sunar. Rudolph, 1970’ler, 80’ler ve 90’larda ürettiği cihazlara dahi servis vermeye devam etmektedir.

Cihazlarımızı çalışır durumda tutmaya yönelik bu uzun vadeli taahhüt, bir Rudolph cihazının ömür boyu sahip olma maliyetini düşürür. Bu belgenin yayınlandığı tarih itibariyle, başka hiçbir laboratuvar cihazı üreticisi 20 yıl boyunca servis ve teknik destek garantisi vermemektedir.

20 Yıl Servis Garantisinin tamamını görüntüleyin…