AUTOPOL 880 PLUS ve 880T PLUS

AUTOPOL Otomatik Dijital Sakarimetre Serisi
880T & 880 PLUS Sakarimetre

Autopol 880T ve 880 PLUS Sakarimetre Rudolph’un en yeni ve en gelişmiş modelleridir. Farmasötik dereceli şekerleri test eden laboratuvarlarla birlikte geliştirilmiş ve test edilmiştir. Bu laboratuvarlar, hassas sıcaklık kontrolü gerektirir, ancak yine de polarimetre tüpü olarak sürekli akışlı hunili tüpü ister. Dünyanın en iyi ve en gelişmiş sakarimetresine ihtiyaç duyan şeker ticareti laboratuvarları ve sözleşmeli işler için tasarlanmıştır.

Bu seçenek yalnızca klimalı modern laboratuvarlar için uygundur.

880T PLUS sakarimetre, hem 589 nm hem de 880 nm’de ölçüm yapabilen çift dalga boyu mikroişlemci tabanlı bir sakarimetredir. 880 nm ICUMSA Onaylı yakın kızılötesi dalga boyu, koyu renkli numunelerinin ölçülmesine izin verirken, AUTOPOL Otomatik Sakarimetre Saflık Modu, PURITY, BRIX ve POL’nin eşzamanlı ölçümüne ve görüntülenmesine izin verir.

Autopol 880T ve 880 PLUS Sakarimetre, Autopol 880T, Autopol 880 PLUS Sakarimetre

Çift Dalga Boyu

AUTOPOL serisi sakarimetre modelleri IIZ, 880T ile 880 PLUS cihazlarının en önemli özelliği 589 nm ve 880 nm (NIR) olmak üzere iki dalga boyunda ölçüm yapabilmeleridir. Kimyasallar veya kurşun berraklaştırıcı kullanan geleneksel analiz için 589 nm’yi veya yakın kızılötesi (NIR) polarimetrik şeker ölçümleri için 880 nm’yi seçin. 880 nm, filtrelenmiş ancak kurşunsuz berraklaştırılmış numunelerin ölçülmesine izin veren, çoğu şeker fabrikasının koyu renkli numunelerinin absorpsiyon seviyesinin üzerindedir. Koyu numune ölçüm çubuğu, ölçülen numunenin koyuluğu ile orantılı olarak koyulaşır. Ölçüm sonucunun görüntülendiği penceredeki durum çubuğu tamamen karardığında cihaz ölçüm limitine ulaşmıştır.

 880T / 4W AUTOPOL® sakarimetre, gelecekte artabilecek ölçüm seçeneklerine karşın, ilave 2 dalga boyu daha sunar.

 

Patentli TempTrol™ Teknolojisi Su Banyosu İhtiyacını Ortadan Kaldırır

TempTrol™ Sisteminin Çalışma Şekli:

880T ile 880 PLUS, 100 mm, 200 mm polarimetre tüpünü veya Kuvars Kontrol Plakanızı, bir tuşa basarak sıcaklık kontrolüne izin veren Rudolph’un özel TempTrol™ Sistemi ile birlikte gelir. Sıcaklığı ayarlayın, “ölç” düğmesine basın ve diğer işlerinizi yapın. AUTOPOL önceden tanımlanmış bir sıcaklığa kadar, numuneyi ısıtır veya soğutur ve ardından size tek bir kolay adımda sonucu sağlar.

TempTrol™ Sistemi, numune sıcaklığınızı ±0,2°C aralığında hassas bir şekilde kontrol edecektir. Bu, ilaç endüstrisindeki şekerleri ölçerken laboratuvar çalışmaları için özellikle önemlidir.

 

Seyreltme ve Polarimetre Tüpü Uzunluğu Düzeltme

Şeker analiziniz 25 mm, 50 mm, 100 mm veya 200 mm polarimetre tüpü gerektirse de, 1/2 normal (13g/100ml), 1/4 normal (6.5g/100ml) veya tam ağırlıkta şeker solüsyonları kullansanız da, 880T ve 880 PLUS, numune 200 mm optik yol uzunluklu polarimetre tüpünde 1 normal solüsyon olarak hazırlanmış gibi okumayı görüntülemek için doğru çarpanı kullanır.

 

880T ve 880 PLUS Sakarimetre Otomatik Kalibrasyonu

880T ve 880 PLUS kalibrasyonu hızlı ve basittir. Öncelikle optik yol üzerine bir Rudolph Kuvarz Kontrol Plakası kalibrasyon standardı yerleştirin ve uygun pencereye Kuvarz Plaka değerini girin. İkinci olarak, ölçümü ICUMSA standart sıcaklığı olan 20°C’ye veya Tropikal referans sıcaklığı olan 27,5°C’ye göre düzeltmek için sıcaklığı girin. Üçüncü olarak, 2 tuşa basın ve kalibrasyon tamamlanır.

Rudolph Kalibrasyon Standartları hakkında daha fazla ayrıntı için Buraya Tıklayın

 

Sakarimetre Modellerimiz

Autopol I & IZ  |  Autopol 589  |  Autopol 880 & 880T  |  Autopol 880 PLUS & 880T PLUS  

 

 

Autopol 880T ve 880 PLUS Sakarimetre Teknik Broşür

 

En güncel teknik bilgileri bulabileceğiniz broşürümüz için Tıklayınız

Autopol 880T ve 880 PLUS Sakarimetre

 

 

Tüm Rudolph Cihazları 20 Yıl Özel Servis Taahhüdüne Sahiptir

Rudolph Research Analytical, kapsamlı bir Önleyici Bakım ve Servis Programları yelpazesi sunar. Rudolph, müşterilerinde kurulu cihazları 20 yıl; çoğu durumda 40 yılı aşkın bir süre çalışır durumda tutarak müşterilerine bağlılığını kanıtlamıştır.

Rudolph, laboratuvar pazar segmentinde en düşük sahip olma maliyetinden birini sunar.

Cihazlarımızı çalışır durumda tutmaya yönelik bu uzun vadeli taahhüt, bir Rudolph cihazının ömür boyu sahip olma maliyetini düşürür. Bu belgenin yayınlandığı tarih itibariyle, başka hiçbir laboratuvar cihazı üreticisi 20 yıl boyunca servis ve teknik destek garantisi vermemektedir.