Autopol V

Zorlu Laboratuvarlar için
Otomatik Polarimetre

AUTOPOL-V Dijital Polarimetre

Zorlu Laboratuvarlar için AUTOPOL V 

AUTOPOL-V Dijital Polarimetre, günümüzün FDA tarafından düzenlenen analitik laboratuvarları için tasarlanmıştır.

İlaç, Nutrasötik veya Üniversite Laboratuvarı dahi olsanız, AUTOPOL-V Dijital Polarimetre sahip olmanız gereken standart ölçüm ve uyumluluk özelliklerine sahiptir:

 • TempTrol™ – Elektronik soğutma ve ısıtma
 • Altı Standart Dalga Boyu: 365nm, 405nm, 436nm, 546nm, 589nm ve 633nm
 • 21CFR11 Uyumluluğu: Elektronik İmza ve güvenli dahili elektronik veri depolama
 • Yurt içi 3 yıl garanti ve 20 yıl servis destek garantisi
 • Uluslararası garanti ülkeye göre değişir
 • Standart Aksesuarlar: TempTrol NIST İzlenebilir Kuvars Plakası (tek nokta), TempTrol 100mm Polarimetre Tüpü, TempTrol Sıcaklık Doğrulama Tüpü, Dahili Numune Ölçüm Probu.

AUTOPOL-V Dijital Polarimetre

Rudolph AUTOPOL-V Dijital Polarimetre Teknik Broşür

 

En güncel teknik bilgileri bulabileceğiniz broşürümüz için Tıklayınız

 

Autopol IV ve AUTOPOL-V Dijital Polarimetre
Rudolph’a Özel TempTrol™ Elektronik Sıcaklık Kontrol Sistemini Kullanır

USP <781>, başka bir sıcaklık belirtilmedikçe 25°C ± 0.5°C’de optik rotasyon ölçümleri gerektirir. Avrupa Farmakopisi de başka bir sıcaklık belirtilmedikçe 20° ± 0.5°C’de optik rotasyon ölçümlerinin yapılmasını gerektirir.

Sıcaklık kontrolü ihtiyacınız ne olursa olsun, Autopol IV ve AUTOPOL-V Dijital Polarimetreye özel TempTrol Sistemi (Patent No. 6,717,665) su banyosu veya herhangi bir su sirkülasyonu olmadan birkaç dakika içinde ölçümünüzü yapar.

TempTrol Sistemi, 100 mm, 200 mm polarimetre tüpünün veya Kuvars Plakanızın tek tuşa basarak sıcaklık kontrolüne izin verir. Sıcaklığı ayarlayın, “ölç” düğmesine basın ve uzaklaşın.  Autopol V önceden tanımlanmış sıcaklığa kadar ısıtır, soğutur ve ardından size tek bir kolay adımda sonucu verir.

 

Patentli TempTrol™ Teknolojisi Su Banyosu İhtiyacını Ortadan Kaldırır

TempTrol Sisteminin Çalışma Şekli:

AUTOPOL-V Dijital Polarimetre

 

Asit dirençli NEDOX™ ve Peek™ malzemelerle üretilmiş, birbiri ile eşleşen ısıtma ve soğutma transfer yüzeyine sahip TempTrol™ polarimetre tüpü

 

 

Dokunmatik ekran aracılığıyla sıcaklığı (örneğin: 20°C) seçebilirsiniz.

 

AUTOPOL-V Dijital Polarimetre

TempTrol™ donanımlı polarimetre tüpünü, USP, EP, JP veya BP belirtilen sıcaklığın ±0,2°C’si (normalde 20°C veya 25°C ±0,5°C) içinde ölçmek için TempTrol™ donanımlı AUTOPOL-V Dijital Polarimetrenin haznesine yerleştirin.
İyileştirilmiş sıcaklık performansı için veya asitlerle (HCl) çalışırken polarimetre tüpünün gövdesindeki ölçüm portunu kullanın. Bu ayrıca buharlaşma, duman ve dökülmeyi önlemek için giriş ve çıkış portlarının kapatılmasını sağlar.

 

AUTOPOL-V Dijital Polarimetre

TempTrol™ ısıtma ve soğutma transfer yüzeyi

 

AUTOPOL-V Dijital Polarimetre

Rudolph, TempTrol™ sistemiyle birlikte bir sıcaklık doğrulama tüpünü sağlar. İsteğe bağlı bir NIST izlenebilir termometre ile birlikte sıcaklık doğrulama tüpü, dijital polarimetrenin ve tüpün sıcaklık kontrol performansını ±0,2°C’ye doğrulamak için tasarlanmıştır.

 

21 CFR Part 11 Uyumluluğu

AUTOPOL V’in 21CFR Part 11 yazılım modülü, kullanıcı dostu dokunmatik ekran aracılığıyla kolayca etkinleştirilir. Bu modül size aşağıdakilerle tam uyumlu Dijital Polarimetre sağlar:

 • Elektronik İmza
 • Erişim seviyeleri
 • Dahili yazma korumalı depolama
 • Benzersiz şifreler
 • Doğrudan sunucuya gönderilen korumalı belgeleri yazın
 • Denetim ve izlenebilirlik (Audit Trail)

.

21 CFR Part 11 Harici PC ile Sağlanır

21CFR11 modu, 21CFR11 Ayarla tuşu aracılığıyla etkinleştirilir. 21CFR11’i Etkinleştir düğmesini tıkladıktan sonra, kullanıcı ayrıca Operatörü Etkinleştir, Gözden Geçiriciyi Etkinleştir veya her ikisini de seçmelidir.

AUTOPOL-V Dijital Polarimetre

 

Kullanıcı Ekle/Düzenle, yeni 21CFR11 kullanıcıları oluşturma, mevcut bir kullanıcıyı düzenleme ve hesapları kilitleme ve hesapların kilidini açma olanağı sağlar.

 

21CFR11 kullanıcılarının erişim izinlerini belirlemek için gruplar kullanılır. Bir grup eklendiğinde veya düzenlendiğinde, yönetici, grubun Kurulum menüsü ve alt menülerinde ve 21CFR11 Yönetim Seçenekleri menüsü ve alt menülerinde hangi menülere erişeceğine karar verir.

 

Parola Ayarları, AUTOPOL-V Dijital Polarimetre tarafından kullanıcıların kimliğini doğrulamak için kullanılan parola politikasını ve ekran kilidi işlevinin etkin olup olmadığını ve ekran kilidinin açılmasının ne kadar süreceğini kontrol eder.

 

Terminoloji, Yöneticinin, bir gözden geçiren tarafından incelenen ölçüm raporunda görünen Kabul/Reddetme metninin yeniden düzenlenmesine olanak tanır.

 

 

Format Yazdırma/Çıktı menüsü, kullanıcının raporda raporun sayfa yönü, kenar boşluğu ayarlarını, bir logo ve ölçümler yapılırken kullanıcıdan bir lot tanımlayıcısı ve numune tanımlayıcısı istenip istenmeyeceği gibi hangi bilgilerin bulunacağını söyler.

 

Rudolph’tan AUTOPOL IV ve AUTOPOL-V Dijital Polarimetre
Tek Kelimeyle En İyisi…

 

AUTOPOL-V Dijital Polarimetre

 

AUTOPOL-V Dijital Polarimetre Asit Direnci ve İzlenebilir Kuvars Plakalar Sunar

6M HCl asit dayanımlı: Hazne sıcaklık transfer yüzeyindeki Silco Steel kaplaması ve optik yol uzunluğu onaylanan NIST sertifikası ile Hastelloy Polarimetre tüpü

• Farklı değerlerdeki ölçümlerde FDA’in en son kararını karşılamak için Autopol® V Plus, +0.998°, +10.998°, -10.000° olmak üzere üç optik rotasyona sahip NIST izlenebilir kuvars plaka ile birlikte gelir. Her rotasyonun bir NIST sertifikası vardır.

 

Altı Dalga Boylu ve Tek Işık Kaynaklı AUTOPOL-V Dijital Polarimetre

AUTOPOL-V Dijital Polarimetre 365nm, 405nm, 436nm, 546nm, 589nm, 633nm olmak üzere standart altı dalga boyuna sahiptir. Dalga boyu seçimi tamamen otomatiktir ve bir düğmeye basılarak gerçekleştirilir. Elle çıkarılacak veya takılacak lamba veya filtre yoktur.
AUTOPOL-V Dijital Polarimetrede kullanılan tungsten-halojen lamba, dar bantlı çok katmanlı girişim filtresi aracılığıyla görünür spektrumda istenen herhangi bir dalga boyunun seçilmesine olanak tanıyan kompakt, güvenilir, düşük maliyetli, yüksek yoğunluklu bir ışık kaynağıdır. AUTOPOL standardı 10nm bant genişliği, numune ORD ve renk etkilerini en aza indirirken, yalnızca %0.01’lik (O.D. = 4) numune geçirgenlikleri için yüksek enerji yayılımı ve hassasiyete izin verecek şekilde belirtilmiştir.

 

Standart Aksesuarlar, Doğrulama ve Kalibrasyon

AUTOPOL-V Dijital Polarimetre

AUTOPOL V Dijital Polarimetre, sıcaklık kontrolü, sıcaklık ölçümü ve optik ölçüm işlemlerinin doğru ve tekrarlanabilir şekilde çalışmasını sağlamak için gerekli aksesuarlar, doğrulama araçları ve otomatik kalibrasyon işlevleriyle birlikte standart olarak gelir. Tüm işlevlere AUTOPOL V sıvı sızdırmaz dokunmatik ekran aracılığıyla basit ve rahat bir şekilde erişilebilir..

 

Autopol V Dijital Polarimetre ile Birlikte Verilen Aksesuarlar

AUTOPOL-V Dijital Polarimetre

 

 

Rudolph Research Analytical — 30 Yıldan Sonra Dahi Yatırımınızı Korur

Bugün Servis Teknisyenlerimiz son teknoloji tanılama araçlarına erişebiliyor ve çoğu zaman sorunları doğrudan telefon üzerinden çözmelerine olanak tanıyan derin bir bilgi birikimine sahip. Müşterilerimiz, problemlerini çözmek isteyen gerçek bir teknik servis elemanının aynı gün telefon etmesini gerçekten takdir etmektedir. Rudolph 70’li yıllarda üretilmiş cihazlarına servis hizmeti vermeye devam ettiği için müşterilerimiz bu desteğin uzun yıllar daha sürdürüleceğini biliyorlar.

 

 

Rudolph Autopol Polarimetre Serisi:

Autopol I  |  Autopol II  |  Autopol III  |  Autopol IV  |   Autopol V  |  Autopol V Plus  |  Autopol VIAutoFill 

 

 

 

Tüm Rudolph Cihazları 20 Yıl Özel Servis Taahhüdüne Sahiptir

Rudolph Research Analytical, kapsamlı bir Önleyici Bakım ve Servis Programları yelpazesi sunar. Rudolph, müşterilerinde kurulu cihazları 20 yıl; çoğu durumda 40 yılı aşkın bir süre çalışır durumda tutarak müşterilerine bağlılığını kanıtlamıştır.

Rudolph, laboratuvar pazar segmentinde en düşük sahip olma maliyetinden birini sunar.

Cihazlarımızı çalışır durumda tutmaya yönelik bu uzun vadeli taahhüt, bir Rudolph cihazının ömür boyu sahip olma maliyetini düşürür. Bu belgenin yayınlandığı tarih itibariyle, başka hiçbir laboratuvar cihazı üreticisi 20 yıl boyunca servis ve teknik destek garantisi vermemektedir.

20 Yıl Servis Garantisinin tamamını görüntüleyin…